Jeśli jesteś osobą dynamiczną, lubiącą wyzwania, nie boisz się wyjść przed szereg ta praca jest właśnie dla Ciebie! Wraz z rozwojem firmy systematycznie poszerzamy grono pracowników. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Tradingu

Zakres obowiązków:

  • Obsługa handlowa klienta biznesowego
  • Prezentacja oferty firmy i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Utrzymywanie stałej współpracy handlowej z klientami firmy na najwyższym poziomie
  • Aktywne pozyskiwania nowych odbiorców
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Raportowanie efektów pracy do przełożonego

Wymagania:

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Umiejętne planowanie i organizowanie pracy własnej
  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym mile widziane
  • Wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Praca w siedzibie firmy w Parczewie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@sobianek.pl

Zastrzegamy sobie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Zgłaszając swoją kandydaturę zgadzasz się na przetwarzanie przez firmę SOBIANEK Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: rekrutacja@sobianek.pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez SOBIANEK Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.