ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN

Zapewniamy kompleksową ochronę plonu, dzięki szerokiej gamie produktów niezbędnych do przeprowadzania właściwych zabiegów. Współpracujemy z producentami środków ochrony roślin znanych i cenionych przez rolników. Dlatego kupując nasze produkty masz pewność, że są sprawdzone.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem ostrożności. Zwróć uwagę na ostrzeżenia zawarte na etykiecie produktu i przestrzegaj zasad bezpieczeństwa.

PARTNERZY HANDLOWI

Holist® agro PK 15-30 jest przeznaczony do przedsiewnego stosowania w uprawie roślin o dużych wymaganiach w stosunku do potasu.Polifoskę® 5 można stosować pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, rośliny przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie.PULAN® to nawóz azotowy występujący w postaci lekko kremowych granul. Produkt bardzo higroskopijny, łatwo rozpuszczalny w wodzie i mocno reaktywny chemicznie. Nawóz został dodatkowo wzbogacony o wspomagający rozwój roślin magnez.RSM® to wysokoskoncentrowany nawóz azotowy w formie wodnego roztworu saletrzano-mocznikowego. Zawiera nieszkodliwy dla środowiska inhibitor korozji.Saletrosan® 26 to mieszanina azotanu amonu i siarczanu amonu z dodatkiem mączki dolomitowej, bogatej w wapń i magnez.ZAKsan® jako uniwersalny nawóz azotowy, może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, rośliny przemysłowe, okopowe i pastewne, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie od wiosny do lata.grunt to urodzaj grupa azoty sobianek parczew