previous arrow
next arrow
Slider

BESTSELLERY

Postaw na produkty najczęściej wybierane przez naszych klientów! Sprawdzone produkty w najlepszych cenach. Pellet certyfikowany i ekogroszek dostępne od ręki z darmową dostawą. Produkty agro (nawozy, środki ochrony roślin, inhibitory czy materiał siewny) dostępne z dowozem lub z odbiorem na miejscu. Pamiętaj, że służymy zawsze pomocą i fachowym doradztwem zarówno w dziedzinie opału / kotłów z podajnikiem, serwisu kotłów 5 klasy ecodesign, jak i w dziedznie agro.

NOWOŚCI

Nasza oferta nieustannie powiększa się o nowe produkty zarówno z dziedziny agro, jak i w dziedzinie opału czy kotłów 5 klasy i ecodesign. Staramy się poszerzać ofertę o najlepsze i sprawdzone produkty, które odpowiedzą na Państwa zapotrzebowanie.

Ekogroszek i węgiel Premium Plus - Sobianek

Witamy w naszym sklepie internetowym, gdzie zakupią Państwo najlepszy ekogroszek, pellet drzewny czy węgiel orzech workowany! Nasza firma zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości materiałów opałowych, które sprawdzą się dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Udowadniamy, że dobry produkt nie musi mieć wysokiej ceny, zapewniając najlepszej jakości paliwa stałe produkcji własnej oraz od innych, cenionych marek, takich jak Skarbek czy Olczyk. Zachęcamy do sprawdzenia katalogu Sobianek i życzymy udanych zakupów!

Pellet

W asortymencie mamy workowany pellet drzewny opałowy, który cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów naszego sklepu internetowego. Ceny tego paliwa są niższe, niż ekogroszku czy węgla typu orzech, jednak jego jakość pozostaje na najwyższym poziomie. Jest to materiał ekologiczny, wyprodukowany z drewna lub jego odpadów, który ma bardzo szerokie zastosowanie. Służy do opalania specjalnych kotłów, które wykorzystywane są w obiektach mieszkalnych, publicznych oraz komercyjnych, ze względu na niski koszt eksploatacji i materiału. W ofercie przygotowaliśmy znakomity pellet drzewny Olczyk, dostępny w ekonomicznych opakowaniach, które starczą na dłuższy czas. Wyprodukowano go z trocin pozyskanych z różnych gatunków drewna np. sosny, które zostały sprasowane pod dużym ciśnieniem, bez użycia toksycznych, nienaturalnych wypełniaczy. Dzięki temu skład produktu jest w pełni ekologiczny i można nim opalać dom czy firmę, nie martwiąc się o nadmiar zanieczyszczeń oddawanych do atmosfery. Zachęcamy Państwa do zakupu pelletu opałowego z oferty i do skorzystania z darmowej dostawy!

Ekogroszek

W sklepie Sobianek mamy również bardzo dobry ekogroszek w przystępnej cenie, który także zasługuje na uwagę. Materiał wytwarzany jest z rozdrobnionego węgla kamiennego i najlepiej wykorzystywać go w dedykowanych piecach, przez co będzie bardziej wydajny! Szczególnie polecamy ekogroszek Skarbek, który cieszy się dużym uznaniem wśród naszych klientów. Wyprodukowano go z węgla o niskiej zawartości siarki, o dużej kaloryczności i niewielkiej wilgotności. Bardzo dobrą alternatywą dla popularnego ekogroszku jest węgiel workowany typu orzech. Jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu, nadający się do użytku domowego oraz komercyjnego. W sklepie sprzedajemy produkt marki własnej Sobianek, który ma bardzo dobre parametry techniczne. Wyróżnia się on wysoką kalorycznością i zawiera tylko niewielką ilość siarki oraz popiołu. Węgiel orzech zapewnia wysoką temperaturę spalania w wydłużonym czasie, przez co jest Bardzo ekonomiczny. Nasz sklep internetowy to nie tylko pellet, ekogroszek czy węgiel orzech! W ofercie Sobianek mamy też szereg produktów przeznaczonych dla branży rolniczej. Jeśli prowadzą Państwo własne gospodarstwo, to zachęcamy do sprawdzenia rozbudowanego katalogu nawozów, środków ochrony roślin i innych, przydatnych artykułów, dostępnych w dobrej cenie. Zajmujemy się także skupem zbóż oraz rzepaku na preferencyjnych warunkach, oraz profesjonalnym doradztwem agrotechnicznym.
1