Szkolenie polowe dla rolników - Rogów

Zakończyliśmy kolejne szkolenie polowe, na którym rolnicy mieli możliwość dowiedzieć się jakie techniki aplikacji nawozu płynnego RSM są najskuteczniejsze.

W Gospodarstwie Pana Wiesława Gryna przeprowadziliśmy szkolenie polowe dla rolników mające na celu przybliżenie zasad stosowania RSM od strony praktycznej. Spotkanie rozpoczęliśmy powitaniem gości oraz prezentacją firmy SOBIANEK, którą przedstawił Dyrektor Handlowy Tomasz Maciejewicz. W prezentacji szczegółowo została omówiona oferta dotyczącą produktu RSM oraz RSM + MICRO dedykowanym pod uprawę zbóż, kukurydzy oraz rzepaku. Nowością w ofercie firmy na najbliższy sezon jest wysokiej jakości materiał siewny marki Na Pole ONE, który już niebawem będzie można nabyć u Przedstawicieli Handlowych firmy SOBIANEK.

Następnie Tomasz Kluziak przedstawił ofertę różnych odmian zbóż ozimych oraz rzepaku ozimego, które uzupełniają naszą ofertę materiału siewnego pochodzącego z hodowli Euralis. W kolejnym punkcie szkolenia Leszek Konior reprezentujący firmę CIECH S.A. omówił zastosowanie produktów z serii Chwastox, a także Sarplon i Agrosar. Następnie wysłuchaliśmy porad Krystiana Maciocha dotyczących jesiennej ochrony zbóż i rzepaku rekomendowanej przez firmę Syngenta.

Po prezentacjach odbył się pokaz polowy RSM-u, który został zaprezentowany przez Gospodarza Wiesława Gryna. Jego wieloletnie doświadczenie oraz praktyka wynikająca z stosowania RSM na swoich uprawach była dla uczestników szkolenia powodem do dyskusji i wymiany doświadczeń w zakresie stosowania nawozów płynnych.Podczas pokazu aplikacji RSM z użyciem opryskiwacza rolnicy obecni na szkoleniu mogli uzyskać praktyczną wiedzę dotyczącą technik aplikacji przy użyciu dysz drobnokroplistych, grubokroplistych oraz aplikację z użyciem węży rozlewowych niezbędnych do zastosowania przy roślinach wysokich. 

Relacja ze szkolenia na portalu agropolska.pl --> czytaj tutaj

 


Wiosenny cykl szkoleń dla rolników Wiosenny cykl szkoleń dla rolników

Chcąc jak najlepiej przygotować rolników do nieubłagalnie zbliżających się wiosennych prac polowych, firma SOBIANEK rozpoczęła wiosenny cykl szkoleń.

Dzień Kukurydzy 2017 - INAUGURACJA DEMO FARMY SOBIANEK Dzień Kukurydzy 2017 - INAUGURACJA DEMO FARMY SOBIANEK

W dniu 26.10.2017 r. firma SOBIANEK po raz drugi zorganizowała Dzień Kukurydzy, gdzie rolnicy mieli okazję zagłębić się w problematykę efektywnej uprawy kukurydzy.

Wystawa rolnicza w Sitnie 30.06-2.07.17r. Wystawa rolnicza w Sitnie 30.06-2.07.17r.

Podczas XXXI Wystawy Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych, która odbyła się w miniony weekned, nie zabrakło firmy SOBIANEK.

Szkolenie polowe dla rolników - Rogów Szkolenie polowe dla rolników - Rogów

Zakończyliśmy kolejne szkolenie polowe, na którym rolnicy mieli możliwość dowiedzieć się jakie techniki aplikacji nawozu płynnego RSM są najskuteczniejsze.

Szkolenie polowe dla rolników - Wólka Zdunkówka Szkolenie polowe dla rolników - Wólka Zdunkówka

Już za nami pierwsze w tym roku szkolenie polowe z zastosowania nawozu RSM w praktyce.

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji można uzyskać w polityce prywatności.